a101 Kapatılıyor Mu? a101 kapanacak haberleri

a101 Kapatılıyor Mu? a101 kapanacak haberleri

a101 Kapatılıyor Mu? sorusu son günlerin en çok sorulan sorularının başında gelmektedir. A101 yönetim kurulundan bazı kişilerin FETÖ soruşturması kapsamında göz altına alınması bu tür soruların sayısının artmasına neden olmuştur…

a101 Kapatılıyor Mu?

Türkiye’nin en önemli ve en büyük marketler zincilerinden biri olan a101 Kapatılıyor Mu? gibi merak edilen birçok soru bulunmaktadır. A101’İN SAHİBİ KİM? A101 FETÖ’NÜN MÜ? gibi bir çok soru da halen sorulmaya devam etmektedir. OHAL kararı sonrasında gözaltına alınmaların artması ve bazı iyi niyetli kişilerinde gözaltına alınabilmesi vatandaşların kafasını bir hayli kurcalamaktadır.

Vatandaşların kafasını kurcalayan soruların başında A101 kapanacak mı? A101 Kapandı mı? A101 kime ait gibi bir takım sorular soruldu. Oysa A101 yönetiminden yapılan açıklamada böyle bir durumun söz konusu olmadığı şirketin çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam edeceği aktarıldı.

Yapılan açıklamada ayrıca A101 marketler zinciri hiçbir şekilde FETÖ terör örgütüne yardım etmemiştir ve etmeyecektir denildi.

A101 Kapatılıyor Mu? gibi iddialara son zamanlarda bir iddia daha eklendi. Bu iddialardan bir tanesi de A101 marketler zincirinin bu yıldan itibaren kapanacağı iddiası. Bu konu hakkında yönetim kurulundan böyle bir açıklama gelmezken yakın çevrelerden duyulan bu tür iddiaların ise asılsız olduğu öğrenildi.

a101 kapanıyor mu? a101 kapanacak haberleri doğru mu?

Yukarıda yaptığımız açıklamalar ve A101 yakın çevresinden yapılan açıklamalar neticesinde A101 marketler zincirinin şuanda kapanma gibi bir durumu söz konusu değildir. A101 darbe girişiminin ardından tüm hızıyla çalışmalarını yürütmektedir. A 101 çalışanları ve A101 müşterileri bu tür asılsız iddialara kesinlikle itibar etmemelidirler.

A101 Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Aydın‘ın göz altına alınmasından sonra çok kısa bir sürede serbest bırakılması da bu görüşümüzü destekler niteliktedir.

A101 şuanda 81 il ve 840 ilçede faaliyetlerini sürdürmektedir. Hiçbir şubesinden şuana dek darbe girişimi sonrasında bir aksama görülmemiştir. İnternet ortamında yapılan a101 kapanıyor gibi asılsız haberlere itibar edilmemesini tekrar hatırlatmak isteriz.

Sizlere faydalı bilgiler kategorisi altında a101 Kapatılıyor Mu? gibi oldukça önemli bilgilendirmelerde bulunduk. Bir başka Faydalı Bilgiler makalelerinde görüşmek dileğiyle….


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ