Atalay Demirci Kimdir?

Atalay Demirci Kimdir? sorusu son zamanların en çok sorulan sorularından bir tanesidir. Biz de bu amaçla sizlere Atalay Demirci Hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız…

Son darbe girişimlerinin ardından adı sık sık FETÖ örgütü ile anılan isimlerin başında gelen Atalay Demirci bir hacker grubunun Twitter adresini ele geçirmesinin ardından Gülen cemaati ile bağlantısının olduğu tespit edildi. Bu günden sonra zor günler yaşayan ünlü isim bu iddia nedeniyle tutuklandı.

Atalay Demirci Kimdir?

8 Temmuz 1976 doğumlu iki çocuk babası olan Demirci yıllardın stand-up gösterileri yapmasına rağmen en önemli başarısını buna bağlı olarak da ünlü olmasını yetenek sizsiniz programında birinci olmasıyla elde etmiştir. Babası madencidir. Babasını henüz 3 yaşındayken kaybetmiştir. İlk kez sahneye 1999 yılında çıkan komedyen binlerce organizasyonda hünerlerini başarılı bir şekilde göstermiştir. 2008 yılında Ankara Sanat Evi bünyesinde çalışmalarını sürdürmüştür.

Ses TV’de akıl küpleri adlı televizyon programını sunmuştur. Daha sonra Hop Dedik ve Deli Dumrul gibi filmlerde oyunculuk yapmıştır. 2013 yılında yetenek sizsiniz programına katılır ve burada oldukça başarılı bir performans göstererek birinci olur. Bu programdaki birinciliğinin ardından Acun Ilıcalının kanalı olan TV 8’de Kel alaka ve 100 kişiye sorduk adlı programları sunmuştur.

2015 yılında Güvercin Uçuverdi adlı filmde de rol oynamıştır. 34 ülkede 3500 civarında gösteri yapabilme başarısı gösteren Demirci oldukça başarılı bir kariyere sahiptir. Geçmişte ciddi bir kanser hastalığı geçirmesinden dolayı saçlarını kaybetmiştir.

Atalay Demirci FETÖ’cü mü?

Son günlerde bir hacker grubunun Atalay Demirci’nin Twitter hesabını ele geçirmesinin ardından Enes Kanter ve Hakan Şükür ile ilgili konuşmaları ortaya çıkan Demirci, bu gelişmelerin ardından kesin olarak bu cemaat ile geçmişte yakın bir ilişkide bulunduğunu kabul etmiştir. Fakat hiçbir şekilde darbe girişimine destek vermediğini açıklamıştır. Benimde herkes gibi fikrim değişmiştir açıklaması yapan ünlü isim, tutuklanmasından önce Beyaz TV muhabirinin yüzüne tükürmesi ile gündeme bomba gibi oturmuştur.
İşte Ünlü Komedyenin twitter yolu ile Hakan Şükür ve Enes Kanter ile konuşmaları;

Atalay Demirci FETÖ’cü mü?

29 Temmuz 2016 tarihinde Enes Kanter ve Hakan Şükür ile konuşmaları tespit edilen  Demirci, 5 Ağustos 2016 tarihinde göz altına alındı.  Daha sonra 6 Ağustos 2016 tarihinde ise terör örgütü mensuplarına üye olmak suçlaması ile tutuklandı.

Atalay Demirci Kimdir? başlılı bu yazımız ile siz değerli okurlarımıza ufakta olsa önemli detaylar paylaştık. Umarız sizlere faydalı olur…


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ