Batman v Süperman: Adaletin Şafağı

Batman v Süperman: Adaletin Şafağı

2016 yılı filmleri arasında gişeleri altüst edecek olan Batman vs Süperman: Adaletin Şafağı filmi 2013 yılında büyük hayranlıkla izlenen Man Of Steel’in devamı niteliğinde olduğu da söylenmektedir. Batman v Süperman: Adaletin Şafağı 

Batman v Süperman: Adaletin Şafağı

25 mart 2016 tarihinde vizyona giren Batman vs Süperman: Adaletin Şafağı oldukça büyük ilgi görmüştür. Bu filmde Aksiyon, macera ve fantastik öğelerini bir arada yaşayacaksınız.

İngilizce adını da hemen aktaralım Batman ve Süperman Dawn of Justice

Bu film Frank Miller’ın 1986 yılında çıkardığı Batman ile Süperman karşı karşıya romanından uyarlandığı görülmektedir. Fakat birebir aynısının uyarlandığı söylenemez…

Amerika’nın iki süper kahramanının bir araya geldiği bu filminde yönetmenli Zack Snyder, filmin senaristliğini Chris Terrio, David S. Goyer ve oyunculuklarını ise Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams gibi ünlü isimler yapmaktadır.

Birçok başarıya imza atan bu iki kahramanın oynadığı Batman vs Süperman: Adaletin Şafağı filmi oldukça heyecanlı bir şekilde beklenmekteydi. Çünkü bu iki büyük kahramanı bir daha yan yana görmek bir daha mümkün olmayacak.

Henry Cavill’i Superman ve Ben Affleck Batman olarak görmekteyiz.

Görsel efekt bakımından oldukça zengin olan Batman vs Süperman: Adaletin Şafağı filminde iki kahraman doğal felaketleri ve azılı düşmanları yok etmek için savaşıyor.

İki büyük kahramanın nasıl ki bir filmde birleştirilmesi muazzam bir fikir ise Gotham ile Metropolis gibi iki büyük şehirde öykünün geçmesi de filmin kalitesini bir gerçekten de artırmıştır. Kötülüğü def etme isteği ile bu iki kahramanın birlikte mücadele etmesi izleyiciyi bir hayli heyecanlandırmıştır ayrıca bir başka çizgi roman kahramanı olan Wonder Woman ile izleyicinin tanışması heyecanı tetikleyen bir başka unsur olarak gösterilmektedir.

Kahramanların gerçek sesleri ve görselliğe tanık olacağınız bu filmi uzun bir süre geçse dahi unutamayacaksınız.

300 Spartalı ve Man of Steell filmlerinin başarılı yönetmeni Zack Snyder dokunuşlarını filmin her detayında görmeniz mümkün…

Genel manada izleyenlerin olumlu geribildirimlerinin olduğu bir film.

2016 yılının enlerinden biri olarak gösterilen bu filmi izlemenizi kesinlikle tavsiye etmekteyiz…

Batman v Süperman: Adaletin Şafağı (Film Tavsiyesi), Batman v Süperman: Adaletin Şafağı (Film Tavsiyesi), Batman v Süperman: Adaletin Şafağı (Film Tavsiyesi)


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ