Bim kapanıyor mu? Bim neden kapatılacak?

Bim kapanıyor mu? Bim neden kapatılacak?

Darbe girişiminin ardından birçok marketler zinciri sahibinin göz altına alınmasının ardından vatandaşlar Bim kapanıyor mu? Bim neden kapatılacak? gibi bir takım soruları sormaya başladı…

Bim kapanıyor mu? Bim neden kapatılacak?

A101 Kapanıyor mu? sorularının ardında bu kez de Bim kapanıyor mu? Bim neden kapatılacak? gibi sorular sorulmaya başlandı. Bu iddiaların ortaya çıkış sebebi bir takım iddialardır. İddialar neticesinde Bim Sahiplerinin FETÖ terör örgütü ile bağlantısı olduğu bu yüzden Bim’in kapatılacağıdır.

Oysa gerek resmi açıklamalar gerekse hükümet kanadından yapılan açıklamalarda böyle bir durumunda söz konusu olmadığı Bim kapanıyor mu? Bim neden kapatılacak? gibi soru ve iddiaların boş olduğu açıklandı. Bim yönetim kurulu da bu tür iddalara müşterilerinin inanmaması gerektiğini aktardı.

Şuanda Perakendecilik sektörünün lider firmaları arasında ilk sırada yer alan Bim yıllık cirosu ile dikkat çekmektedir. Bu tür iddialar şirketin satışlarını olumsuz yönde etkilemesine rağmen halen Türkiye’nin en büyük marketler zincirine sahip firmasıolmaya devam etmektedir.

Kısaca bu tür iddialar şu anlık bir geçerlilik arz etmemektedir. İlerleyen günlerde bu konu ile ilgili olarak resmi açıklamaların yapılması beklenmektedir.

Sizlere Faydalı Bilgiler kategorisi altında Bim ile alakalı önemli bilgiler paylaştık. İlerleyen yazılarımızda bu konu ile alakalı faydalı bilgiler paylaşmaya devam edeceğiz…


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ