Elektronik Sigara Nedir? Ne işe yarar?

Elektronik Sigara Nedir? Ne işe yarar?

Elektronik sigara, doğrudan sizlerin nikotin ihtiyaçlarını en düşük seviye de karşılayan bir aygıttır. Günümüzde ise milyonlara yakın satış rakamı elde etmiştir. Sigaranın içerisinde barındırdığı zararlı maddeleri vücuttan uzaklaştırmak, aynı zamanda duman tiryakileri olan kişilere minimum seviye de nikotin ihtiyacı sağlamak bakımından üretilmiştir. Elektronik Sigara Nedir? Ne işe yarar? Konularına istinaden çok sık sorular almaya başladık. Şimdi sizlere bu ürünün faydalarından bahsedeceğiz;

  1. Sigarayı bırakabilme konusunda epey yardımcıdır.
  2. Cihazların belli bir duman ömrü vardır. Genel olarak 1000 ila 5000 çekimlik bir cihazdır ve bu haklar tükendikten sonra cihazı yenilemek gerekmektedir.
  3. Kokusu yoktur. Bu sebeple sadece sizlere minimum nikotin miktarını sunarak bir hizmet alma algısı yaratmaktadır.

Elektronik sigara sayesinde sigarayı bırakabilir miyim?

Elektronik Sigara Nedir? Ne işe yarar?” teknik olarak bu sorumuzun cevabı, sigarayı bırakabilmek için elektronik sigaralara yönelmek mantıklı bir hareket olacaktır. Çünkü bir anda sigarayı bırakmak demek, vücudu bunca sene alıştırdığınız nikotinden mahrum bırakma anlamına gelmektedir ve bu durum sizlere yapısal olarak değişimler sağlayacaktır. Çok daha sinirli olma, kilo alma gibi süreçleri daha rahat geçirebilmek açısından, elektronik sigaraya dönüş yapmak ve bu adımlarla bırakmak doğru bir tercih olabilir. Bu yüzden 2013 yılından bu yana elektronik sigara Avrupa’da çok sık satan ürünler arasında yer almaktadır. Fiyatları 80 ila 500 TL arası değişen bu ürünü siz de markasına ve kaç çekimlik olduğuna göre satın alma olanaklarına sahip olun.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ