Fenerbahçe üye olmanın avantajları

Fenerbahçe üye olmanın avantajları

Türkiye’nin tartışmasız en köklü camialarından bir tanesi konumunda yer alan Fenerbahçe, her yıl binlerce taraftarını kendi bünyesinde ağırlıyor. Son dönemlerde başkan Aziz Yıldırım’ın da üzerine titrediği Hedef 1 Milyon Üye kampanyası, istenilen rakama ulaşabilme konusunda tüm çalışmalarını sürdürüyor. Peki, Fenerbahçe üye olmanın avantajları neler?

Bilindiği gibi Fenerbahçe üye olmanın avantajları düşünüldüğü zaman, Fenerbahçe taraftarlarına farklı pek çok hizmet doğrudan sunulabiliyor. Gerek kongre üyesi olmak, gerek Fenerbahçe üyesi olmak sizlere kulüp içerisinde seçme ve seçilme hakkı gibi birçok imkan tanıyor. Fenerbahçe kongre üyesi olanlar;

  • Kongrelere katılır ve başkanlara seçme, seçilme hakkı verir.
  • Türkiye’nin tüm bölgelerinde yer alan ve Fenerbahçe bünyesi altında olan spor tesislerini kullanabilme imkanları!
  • Fenerbahçe kart sahibi olan kullanıcılar için Fenerium ve anlaşmalı bölgelerden alışveriş yapanlara özel imkanlar tanınmaktadır.
  • Fenerbahçe spor okulları ve kolejleri indirimli fiyatlardan hizmetler verecek.
  • Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda oynanan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alma imkânı tanımaktadır.

Fenerbahçe üyesi nasıl olurum?

Fenerbahçe üyesi olabilmek için hemen kulübü arayabilir ve bir başvuru sürecine dahil olabilirsiniz. Ayrıca kulübün resmi web sitesi üzerinden de iletişim kurabilir, kart başvurularınızı doğrudan ön plana çıkartabilirsiniz. Bilindiği gibi her yıl binlerce taraftar, Fenerbahçe üye olmanın avantajları konularına istinaden araştırmalarını sürdürmektedir. Bu sayede hizmetlerden tam olarak verim alabilir, siz de Türkiye’nin en çok taraftarını alanında barındıran bu camianın bir üyesi olma şansına ulaşabilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ