Galaxy S7 Nougat Türkiye Tarihi

Galaxy S7 Nougat Türkiye Tarihi

Beta programların ardından beta programlarına kayıtlı olmayan veya kayıt olmak istemeyen Samsung Galaxy S7 Nougat Türkiye tarihi merak ediliyordu. Samsung firmasının Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için Android 7.0 Nougat yazılım güncellemesinin dağıtımı OTA üzerinden 13 Şubat 2017 tarihi ile resmi olarak başlanacaktı. Ancak Türkiye için bir hata yüzünden bir hafta gecikme dolasıyla 20 Şubat 2017 tarihinde gelmesi bekleniyor.

Galaxy S7 sahipleri için Nougat güncellemesi yükleme adımları.

Beta programına kayıtlı olup indirebilmek an itibariyle mümkün olan Android Nougat güncellemesini yüklemek oldukça kolaydır. Samsung firmasının Galaxy S7 modeli ve Galaxy S7 Edge modeli için Android 7.0 Nougat güncellemesi resmi olarak kullanıma sunmasından itibaren güncellemeler indirilmeye başlandı. Bu güncelleme 1 Şubat itibariyle Android Güvenlik Yaması ile kullanıma sunulmuştu, boyutu yaklaşık 1.3 GB’e sahip olan güncellemeyi yazılım güncelleştirme merkezi olan OTA üzerinden indirmek mümkün. Ayarlar üzerinden OTA tabanına girip indirmek 20 Şubat 2017 tarihinden sonra mümkün olacaktır.

Galaxy S7 Modelleri İçin Nougat Güncellemesi Ne İfade Ediyor?

Android sürekli yenilenen bir işletim sistemidir. Samsung firmasının Galaxy S7 modeli de gerçekten performans canavarı olduğu için Nougat güncellemesi birebir uyumluluk sağlamıştır. En çok merak edilen özelliklerden biri ise TouchWiz teknolojisi olacaktır. Artık Galaxy S7 kullanıcıları da TouchWiz özelliğini deneyimleyecek. Diğer orta düzey telefonlarda bulunan dual pencere yani çift ekran özelliği de Android 7.0 Nougat güncellemesi ile Samsung firmasının Galaxy S7 modeline gelecek.

Dışarıdan Yayınlanan Güncellemeler Yüklenmeli Midir?

Orjinal olmayan ve şuan internet sitelerinde yayınlanan Galaxy S7 Nougat güncellemesi ”Odin” gibi programlar ile telefonlara yüklenebiliyor. Ancak önerilmeyen bu yöntemin birçok zararı var garantiyi bitirdiği gibi telefonda ve bilgilerde kalıcı hasarlar bırakabiliyor. Bu yöntemde de sorumluluk kişinin kendisine kalıyor.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ