Harcama İzleme Uygulamaları | Kişisel Harcama Takip Programı

Harcama İzleme Uygulamaları | Kişisel Harcama Takip Programı

Bu yazımızda sizlere bütçe izleme uygulamalarını yani Harcama İzleme Uygulamaları neler olduğunu aktarmaya çalışacağız…

Günümüzde harcamalarını kontrol edemeyen insanlar maalesef ilerde çok büyük sıkıntılar ile baş etmek zorunda kalmaktadırlar. Bu yüzden bizden size tavsiyemiz her daim gelir-gider kontrolü yapmanızdır.

Harcama izleme uygulamaları bütçe kontrolü sağlamanızda sizler oldukça önemli katkılar sağlamaktadır. Bütçe uygulamaları sayesinde akıllı telefonlarınızdan yapmış olduğunuz en ufak harcamaları dahi kontrol altına alabilirsiniz…

İşte Harcama İzleme Uygulamaları

1- Hesap Kitap Uygulaması

Harcama İzleme Uygulamaları

Şuana kadar beğendiğim en kaliteli uygulamalar arasında hesap kitap bütçe uygulaması gelmektedir. Tüm modüller arasında süper bir entegrasyon kurulması ile muhteşem bütçe kontrolü sağlamaktadır. Windows 10, Android ve İOS işletim sistemlerinde rahatça yüklenebilen bu uygulama harcama izleme uygulamaları arasında benim favori uygulamamdır.

2- Akche Harcama İzleme Uygulaması

Harcama İzleme Uygulamaları

Bir başka kullanışlı harcama izleme uygulaması da Akche uygulamasıdır. Grafiksel bir şekilde verilerin gösterilmesi kullanıcı deneyimini artırılmaktadır. Ayrıca verilerin Excel şeklinde bilgisayara aktarılması da bu uygulamanın önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

3- HomeBudget Bütçe Uygulaması

Harcama İzleme Uygulamaları

En çok kullanılan bütçe uygulamaları arasında yer alan HomeBudget uygulaması Türkçe dil desteği sunması ile bir adım öne çıkıyor. Kullanışlı yapısı ile HomeBudget uygulamasını Android ve İOS mağazalarından rahatlıkla indirebilirsiniz.

4- Money Lover Bütçe Uygulaması

Harcama İzleme Uygulamaları

Bir ödeme hatırlatıcısı olarak da nitelendirebileceğimiz Money Lover uygulaması günü gelen ödemelerinizi size hatırlatmakta. Bir ödeme takvimi oluşturmanıza imkan tanıyan bu uygulama gerçekten de harcama izleme uygulamaları arasında en kullanışlı yapısı ile dikkat çekmekte…

5- Spending Tracker

Harcama İzleme Uygulamaları

Spending Tracker, kişisel bütçe uygulamaları arasında oldukça önemli bir konumda yer almaktadır. Kişisel bütçe kontrolü için tasarlanmış olan bu harcama izleme uygulaması ile kişisel finansınızı kolaylıkla takip edebileceksiniz. Android ve İOS sürümleri olması bir başka önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

6- Expense Manager

Harcama İzleme Uygulamaları

Şuana kadar saymış olduğumuz kişisel bütçe kontrol uygulamaları arasında Expense Manager bilgilerinizin güvenliğini nerdeyse %100’e yakın bir güvenlik ile koruması en büyük özellikleri arasında yer almaktadır.

Micro SD kart desteği ile hafıza kartlarınıza rahatlıkla tüm finans bilgilerinizi aktarabilirsiniz…

Böylelikle harcama izleme uygulamaları hangileri olduğunu aktardık. Bir başka önemli tasarruf ile ilgili yazılarda görüşmek dileğiyle…


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ