Instagram screenshot alınca bildirim gidiyor mu?

Instagram screenshot alınca bildirim gidiyor mu?
Makaleyi Oylamak İstermisiniz
[Toplam: 0 Average: 0]

Instagram kullanıcıları, 2016 yılının son çeyreği itibariyle piyasaya sürülen yeni güncellemeler dahilinde bazı yeniliklerle karşı karşıya kaldı. Özellikle Snapchat uygulamasında ön plana çıkan ekran görüntüsü alma ve bununla beraber bildirim gitmesi durumu, artık Instagram için de geçerli olacak! instagram screenshot alınca bildirim gidiyor mu sorusunun sıklıkla sorulması, sizlere bu alanda bir cevap niteliği sunmamızı sağladı. Artık Instagram’ın özel mesaj bölümünde yer alan herhangi bir konuşmayı ekran görüntüsü alırsanız karşı tarafa doğrudan bir uyarı bildirimi gidecek! Aynı zamanda özel mesaj olarak gönderilen bir fotoğrafın da ekran görüntüsünü almak doğrudan bildirimlerin sunulmasına neden oluyor.

Hikaye veya paylaşılan fotoğrafın ekran görüntüsünü alınca bildirim gidiyor mu?

Hayır. Teknik olarak Instagram editörleri, hikaye kısmında yer alan herhangi bir fotoğrafın screenshotunu almanız durumunda bildirim göndermiyor. Bununla beraber doğrudan profil üzerinden paylaşılan bir fotoğraf için de aynı durum geçerlidir. Günümüz standartlarında önem taşıyan ve her geçen gün daha fazla kişinin ortak tercihi konumunda yer alan bu hizmet, sizlere tarafımızca daha teknik detaylarla beraber sunuldu. instagram screenshot alınca bildirim gidiyor mu sorusu, böylelikle bazı durumlarda karşı tarafa bildirim gidebileceği gerçeğini de ortaya çıkarttı. Fazlasıyla dikkatli olmak ve bu durumlara karşı korunaklı bir ortam yaratmak gerekmektedir. Aksi halde hiç beklenmedik bir Screenshot almak, karşı tarafa bildirim gitmesine sebebiyet verebilir.


UYARI: Bu yazının tüm hakları BilgiliYazar.com'a aittir. "www.bilgiliyazar.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ