İphone 8 Ne Zaman Çıkacak?

İphone 8 Ne Zaman Çıkacak?

İphone 8 ne zaman çıkacak? İphone 8 fiyatı ne olacak? İphone 8 nasıl bir donanıma sahip olacak?

İphone 8 ne zaman çıkacak?Sorusu uzun zamandır apple takipçilerinin merak konusu oldu. Öyle ki sabırsız teknoloji fanları ve “yeni modeli çıksın alırız”cılar dört gözle İphone 8 ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını bekliyor. Samsung’un bu yıl çıkardığı Galaxy S8, hem iOS, hem de Android işletim sistemleri cephesinde olan telefon tutkunlarını etkileyen müthiş bir cihaz oldu.

Bu nedenle Apple’ın üzerinde çok özel bir iPhone 8 sunmak için baskı var. Fakat Apple analisti Ming-Chi Kuo’ya göre Apple şirketler grubu, büyük bir sorunla karşı karşıya. KGI Securities analistinin kaynak ve tahminlerine göre Apple, planlarının iki ay gerisinde kalmış durumda ve toplu üretim yapmak için tedarik gereksinimlerini karşılamakta sorun yaşayabilir. Kuo’ya göre planın gerisinde kalmalarının nedeni, iPhone 8’de “önemli donanımsal yükseltmeler” yapılmış olması ve telefonun tasarımında yapılan ciddi değişiklikler. Bu rötar, iPhone 8’in üretim tarihinin Ağustos-Eylül aylarından Ekim-Kasım aylarına kaymasına neden olabilir.

Bu durumda Apple’ın “tatil” dönemi satışları olumsuz etkilenebilir. Apple analistine göre cihazın Eylül’de ortaya çıkma ihtimali de var, fakat ilk başta stokları kısıtlı olabilir. Kuo’ya göre yeni tasarım ve donanımıyla üst seviye bir apple ürünü olan iPhone 8’in yanında iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modelleri ile de tanışacağız ve bu iki telefon, tedarik sorunlarıyla karşılaşmayacak. Yine de birçok kullanıcının en etkileyici, en iyi telefonu almak için iPhone 8’i bekleyeceğine inanılmakta. Analiste göre Apple, yılın ikinci yarısında 80 – 90 milyon telefon satabilir. Kısaca İphone 8 ne zaman çıkacak? sorusuna cevap olarak muhtemelen Ekim-Kasım ayları gibi denilebilir. Apple iPhone 8 model telefonlarda ilk kez parmak izi sensörü yerine, ekran alanını genişleterek kullanıcıların telefonu açmak için göz bebeğini kullanmasını istiyor. Yani ekran kilidini açarken artık parmak izinizi vermek veya şifre girmek yerine telefonun ön yüzüne bakmanız yeterli olacak. Ayrıca iphonelar kablosuz şarj olacak ve tüm apple telefonlarda görülen batarya sorunu tarihe karışacak.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ