Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim

Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim
Makaleyi Oylamak İstermisiniz
[Toplam: 0 Average: 0]

Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim gibi cümleleri erkeklerden fazlası ile duymaktayız. Bizlerde bu amaçla erkek ziyaretçilerimize yakışıklı olmanın yolları neler olduğunu aktaracağız…

Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim

Yakışıklı olmak hemen hemen her erkeğin arzu ettiği durumların başında gelmektedir. Fakat kimi zaman o potansiyeli taşıdığının farkına varamayan erkek, asla karşı cinsi etkileyecek bir görünüme kavuşamaz. İşte bu amaçla bilgiliyazar.com ekibi olarak kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim diye soranlara benzersiz tavsiyelerde bulunacağız.

Bu tavsiyeler ışığında genç bir görünüme kavuşacak, karşı cinsin ilgisini eskisinden daha kolay bir şekilde çekebilmeyi başarabileceksiniz.  Kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim diye soranlara yönelik olan bu tavsiyelerimizin kişiye göre farklılıkla gösterebileceği unutulmamalıdır. Lafı uzatmadan tavsiyelerimize göz atalım…

1- Güzel Kokun

Güzel kokmak kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim diye soranların ilk uygulaması gereken adımların başında gelmektedir. Yapılan birçok araştırmaya göre güzel kokan erkeklerin kadınlar tarafından daha çekici bulunduğu gözlemlenmiştir.

2- İdeal Kilonuzu Bulun

Aynada kendinizi çok şişman veya zayıf görmüyor olabilirsiniz fakat sizin ideal bir kiloda olup olmadığınızı en iyi tartı gösterir. İnternette rahat bir şekilde ideal kilo hesaplama araçlarını bulabilir kilonuzun sizin için ideal olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Mesela ben 1.70 boylarında 70 kiloyum. Bu benim ne şişman ne de zayıf olduğumu göstermektedir.

3- Vücut Geliştirin

Vücut geliştirmekte atılması gereken adımların başında gelmektedir. Çok fazla olmamak şartı ile üstünüze her giydiğinizin yakışması için mutlak bu tavsiyemizi dikkate alınız.

4- Doğru Besinleri Tüketin

Doğru besinleri tüketmek, cilt sağlığınız için hayati bir öneme sahiptir. Parlak ve canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız mutlaka doğru besinleri tüketmelisiniz. Aşırı yağlı yiyeceklerden kaçınmak, meyve ve salata gibi besinleri fazlaca tüketmek vücut sağlığınız ve görünümünüz için hayati bir öneme sahiptir.

5- Düzenli Ve 8 Saat Uyuyun

8 saatten az uyuyun yalanına inanmayın. Yakışıklı olmak istiyorsanız mutlaka 8 saatten az yatmamalısınız. 8 saatten fazlada yatmamalısınız. Yatış kalkış saatleriniz ne kadar düzgün olursa başarıya ulaşma şansınız bir o kadar artar.

6- En Az 8 Bardak Su İçin

Metabolizmanızın hızlanması için ve cildinizin canlı bir görünüme kavuşabilmesi için bol su içmelisiniz. Gün içerisinde minimum 8 bardak su içerek ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

7- Tırnak Uzatmayın

Tırnaklar bir bayanın en çok dikkat ettiği unsurların başında gelmektedir. Düzenli bir şekilde tırnaklarınızı keserek temiz olduğunuzu karşı cinse hissettirebilirsiniz.

8- Sakal Bırakın

Yapılan birçok araştırmada kadınların kirli sakallı erkekleri daha çekici buldukları gözlemlenmiştir. Size de bu önemli tavsiyeyi uygulamanızı öneriyoruz.

9- Ortama Uygun Giyinin

Kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim diye soranlara en kilit tavsiyemiz ortama uygun giyinmek gelmektedir. Her gün düğüne gider gibi giyinmek sizi çekici değil itici ve komik gösterecektir. Günlük giyilebilecek kıyafetleriniz ile bir tarz yaratabilirsiniz.

10- Ağırbaşlı Olun

Yukarıda saymış olduğumuz kendimi nasıl yakışıklı yapabilirime dair 9 tavsiyenin başarılı olabilmesi için 10. Tavsiyesi mutlaka uygulamanızı tavsiye ediyoruz. Çok gülen ve yılışık olan erkekler her daim kadınlar tarafından itici bulunmuştur. Bu nedenle ağırbaşlı olarak yerinde oturup kalkmanızı tavsiye ediyoruz.

Böylelikle kendimi nasıl yakışıklı yapabilirim diye soranlara 10 tane önemli tavsiyede bulunduk. Başarılı olmanız dileğiyle…

Önerilen Yazı >>  Yakışıklı Olmanın Yolları 


UYARI: Bu yazının tüm hakları BilgiliYazar.com'a aittir. "www.bilgiliyazar.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ