Kredi Kartı Kullanırken Bu Hataları Yapmayın

Kredi Kartı Kullanırken Bu Hataları Yapmayın

Kredi Kartı Kullanırken Bu Hataları Yapmayın, Kredi kartı harcamayı sevenler için patlayacak bir bomba gibidir.Ama doğru kullanmayı bilen insanların eline geçtiği zaman ise bulunmaz bir nimettir

Kendinize güvenemiyorsanız bu konuda , kredi kartlarından uzak durmanızı tavsiye ediyoruz.Devletimiz bu konuda kredi kartı kullanımına az da olsa dur dedi belli sektörlere taksit sınırlaması koyarak çok ta iyi yaptı.Bu değişikliklerden sonra kredi kartı kullanımı ciddi oranda azalış gösterdi.

Kredi Kartı Kullanırken Bu Hataları Yapmayın

1-Kredi kartı sözleşmesini okumamak.

2-Zamanında ödeme yapmamak veya sadece asgarisini ödemek.

3-Kredi notumu yükseltmek için kredi kartı kullanıyorum hatası bu en büyük yanlış lütfen buna dikkat edelim.Kredi notu yükselsin diyerek kredi kartı kullanılmaz.

4-Kredi kartından nakit avans çekmek tamamen yanlıştır çünkü nakit avans faizleri gerçektende çok yüksektir.

5-Kartın kapatılmasına neden olmak sakın bu duruma düşmeyin çünkü kredi hayatınız bu durumdan çok etkilenecektir.

6-Ödüller için kredi kartını kullanmak.Ödüller sizi sadece alışveriş yapmaya itecektir genellikle ödüllerde çok az olmaktadır böyle tuzaklara düşmeyin.

7-Ekstrenizi ödeme günlerinizi düzenli olarak takip etmemek.

8-Millete zengin görünmek için kart kullanmak.Aman dikkat bu durumlara düşmeyin sevgiliye hava atmak için veya arkadaş ortamında hava atmak için kredi kartı kullanmayın.

9-Kullanmadığınız kredi kartlarını iptal etmemek bu durum bankalar tarafından olumsuz karşılanabilir kullanmadığınız için bankalar sizi kara listeye dahi alabilirler buna dikkat.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ