Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları Kredi Kartı

Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları Kredi Kartı

Bu yazımızda sizlere Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları  neler olduğunu aktaracağız. Aşağıda saymış olduğumuz bu maddeleri uyguladığınız takdirde limit artırım taleplerinizden olumlu yanıtlar alabileceksiniz…

Kredi Kartı Limitinizi artırmanın en kestirme yolu kredi notunuzu yüksek tutmaktır. Kredi notunuzu yüksek tutmak için ise ödemelerinizi düzenli yapmanız şart koşulmaktadır. Bizlerde sizlere bu amaçla Kredi Kartı Limiti Artırma Yolları hakkında bir takım tavsiyelerde bulunacağız…

Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları Kredi Kartı

1-Faturalarınızı Düzenli Bir Şekilde Yatırın

Kredi kartı limiti artırma husunda dikkat edilen en önemli hususlardan bir tanesi faturalarınızı düzenli bir şekilde yatırıp yatırmadığınızdır. Düzenli bir şekilde yatırılan faturalar sayesinde bankaların gözünde borcuna sadık bir müşteri profili çizebilirsiniz.

2- Çekilen Kredileri Aksatmadan Ödemek

Çekilen kredileri aksatmadan ödemek kredi limitinizi artırma yolunda sizlere çok büyük fırsatlar sunacaktır. Hele ki birde düzenli bir şekilde kredi ödemesi yaptığınız bankadan limit artırım talebinde bulunuyorsanız bu sizin için daha kolay olacaktır.

3-Kredi Kartı Borçlarını Aksatmamak

Oldukça önemli kriterlerden bir tanesi de kredi kartı borçlarınızı aksatmamak gelmektedir. Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları  arasında oldukça önemli olan bu kriter kredi kartı limiti artırımı konusunda sizlere büyük referanslar sunmaktadır.

4- Belgelenebilir Gelirinizi Yükseltmek

Belgelenebilir gelirinizi yükseltmek Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları  arasında temel yapı taşıdır. Yukarıda saymış olduğumuz maddelerin bir değeri olabilmesi için bu maddenin olması gerekmektedir.

Kredi Kartı Limiti Artırma Başvurusu Nasıl Yapılır?

Tüm bu maddelerin yanı sıra İnternet bankacılığı yolu ile limit artırabilir, bizzat şubeye giderek limit artırım dilekçesi verebilir veya telefon bankacılığını kullanarak kredi kartı limit artırımı taleplerinde bulunabilirsiniz. Tüm bu talepleriniz doğrultusunda banka sizinle irtibata geçip başvurunuzun olumlu olup olmadığını sizlere aktarmaktadır.

Günümüz itibariyle bankalar kredi kartı limiti artırımı konularında müşterilerini fazla yormamaktadır. Eskiye nazaran daha kolay bir şekilde gerçekleşen kredi kartı limit artırım talepleri kısa bir süre içerisinde yanıt bulmaktadır. Kredi kartı yasası çıktıktan sonra müşterinin isteklerine göre kredi kartı limit artırımı talebi yapılmaktadır.

Bu yazımızda sizlere Kredi Kartı Limiti Arttırma Yolları  neler olduğunu aktardır. Bir başka faydalı bilgiler makalelerinde görüşmek dileğiyle…


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ