Nokia 3310 Geri dönüyor!

Nokia 3310 Geri dönüyor!

2000’li yılların tartışmasız en kaliteli telefonları arasında gösterilen Nokia 3310, uzun pil ömrü ve sağlam kasası bakımından hala günümüzde sıkça tercih ediliyor. Yeniden piyasaya sürülmesi planlanan ve iyileştirilmiş olan cihazlar, akıllı telefonların alternatifi konumunda yer alacak. Yani piyasaya sürülürken satış sloganı, ikinci bir telefon olarak hesaplanacak!

Yeni 3310 cihazları bu yılın Mart ayında gerçekleşecek bir kongre ile beraber tekrardan satışa sunulacak. Yeniden üretilmemesine rağmen hala Amazon gibi e-ticaret sitelerinde bu cihazların satıldığı bilinmekteydi. 3310 basit özelliklere sahip olsa da, 2000’li yıllarda ortaya koydukları muhteşem çalışma algısı ve cihaz kabiliyeti ile beraber o dönemler 7’den 70’e herkesin sevgilisi olmuştu!

Nokia neden bu kararı aldı?

Finlandiya markası Nokia, uzun süre sektörden elini çektikten sonra tekrar bir giriş yapmış ve akıllı telefon üretiminde istedikleri ilgiyi görememişti. Daha sonrasında ise Microsoft’a satılan Nokia markası, şu süreler Microsoft yapısı altında yeni akıllı cihazlarını üretmeye ve teknoloji alanında cazip çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Türkiye’de pek çok kişi tarafından beğenilen ve ilgi gören bu cihazların satış rakamları ise 75 dolar civarı olarak hesaplandı. Nokia 3310 sevenler, doğrudan üretimin sağlanması ile beraber tekrardan bu cihazlara kavuşabilecek ve bir kullanım ortamı yaratmanın keyfini sürebilecekler. Türkiye’nin tartışmasız en çok tercih edilen bu cihazını hemen siz de satın almak için Nokia’nın web sitesine yönelebilirsiniz.


UYARI: Bu yazının tüm hakları BilgiliYazar.com'a aittir. "www.bilgiliyazar.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (LÜTFEN YAZIYA OY VERİNİZ)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ