Oyuncularını Şaşırtan 7 Oyun

Oyuncularını Şaşırtan 7 Oyun

Bu yazımızda sizlere Oyuncularını Şaşırtan 7 Oyun hakkında bilgiler vereceğiz…

Oyunlar bizi hayatın sıkıcılığından bir nebzede olsa uzaklaştırabilen güzel ve eğlenceli aktivitelerden sadece bir tanesi. Oyunlar ne kadar bizi şaşırtırsa ve gizemli olursa bir o kadar daha ilgi çekici konuma geliyor bizim için.

Oyuncularını Şaşırtan 7 Oyun

1- The Sims 4

Bir zamanlar popüler olan bu oyun oyuncularını şaşırtmış olup bazı oyuncularını kızdırsa da hala vazgeçilmez oyunlar arasında yerini korumakta. Simülasyon kategorisinde olan uygulama korsan indirildiğinde oyuncuların çok şaşıracağı durumlarla karşılaşmalarına neden olabilir. Çünkü oyunu korsan oynayan oyuncular bir zaman sonra oyunun piksellere bölünmesiyle oyunu oynayamaz hale geleceklerdir.

2- Earthbound

Oyuncularını şaşırtan en eski oyunlardan biri olan Earthbound oyununun kart hafızası oyunun kopya olduğunu anladığında korsan oyunculara normalden fazla canavar çıkartıyor. Eğer korsan oyuncu hala oyunu oynayabiliyorsa oyun donuyor ve korsan kullanıcıların oyunu oynaması bir şekilde engelleniyor.

3- Monster Hunter 3

Monster Hunter 3 korsan oyunculara en ağır cezayı veren oyunlar arasında. Oyun korsan oyuncuların hile yaptığını tespit ettiği anda 7000 yıl cezaya tabi tutuyor korsan oyuncularını. Bu oyun hile yapılmaması gereken oyunlardan biridir diyebiliriz.

4- Spyro: Year Of Dragon

Bu oyunun çocuklar baz alınarak hazırlanmış olması hile cezalarının da diğer oyunlara göre daha hafif olduğunun göstergesi. Oyun korsan bir şekilde kopyalandığında karşınıza peri çıkmakta ve oyunu oynayamayacağınızı söylemekte. Eğer korsan oyuncular oyunu hala oynamaya devam ediyorsa oyunda bir yerden sonra yumurtalar kayboluyor ve oynayamıyorsunuz.

5- The Talos Pirinciple

Bu oyunu kopyalayan korsanlar muhtemelen fazla oynayamayacaklar dır. Çünkü oyun içinde asansörde sıkışıp bir daha oyuna devam edemeyeceklerdir.

6- Crysis Warhead

Oyunlar arasında korsanlara karşı en komik cezayı veren oyun bu olmalı. Çünkü oyunu korsan indirenler oyunda silah kullandıkları anda mermi yerine silahtan tavuk fırlaması korsan oyuncuları hem güldürecek hem de şaşırtacaktır.

7- Serious Sam 3 Bfe

Oyunu eğer ücretsiz oynuyorsanız son bölümde yenilmeyi göze almalısınız. Eğer ki oyunun orjinalini satın alırsanız son bölümü geçme şansınız oldukça yüksek.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ