Paris Hilton Modası Nedir?

Paris Hilton Modası Nedir?

Hareketli yaşamının yanı sıra, kullandığı aksesuarlar, seçtiği parçalar ile moda sektörüne yön veren isimlerden birisi olan Paris Hilton, moda takipçileri tarafından mercek altına alınan ünlü isimlerdendir. Ayrıca kendi moda markasını yaratmaya ayakkabı tasarım işiyle karar vermiştir.

Paris Hilton Modasında Öne Çıkan Özellikler

Paris Hilton seçtiği parçalar ile her zaman cesaretini ön plana çıkarmıştır. Dekolteli kıyafetler ile kırmızı halıda boy göstermişliği oldukça fazladır. Fiziğine çok güvenen Paris Hilton için, kıyafetteki ölçüler bazen sınırları zorlayabilir. Gece davetlerinin yanı sıra günlük kıyafetlerinde de kısa elbiseleri tercih eden Paris Hilton, özellikle mini ve volanlı etekleri çok seviyor. Kombinlerini tamamladığı ayakkabılardan en vazgeçilmez olanları ise stilettolarıdır. Pantolon, etek ve elbiselerini genellikle stiletto ayakkabılarla birlikte kullanıyor. Aksesuar olarak büyük güneş gözlüklerini çok sevmekle beraber, saçına da gösterişli parçalar takmaktan hoşlanıyor.

Paris Hilton Modası Nedir?

Paris Hilton ve Renk Seçimleri

Paris Hilton renk seçimlerinde de iddiasını kaybetmiyor. Günlük kıyafet seçimlerinde dahi parıltılı altın ve gümüş renklerle kombinler tercih ettiği görülüyor. Bunların yanı sıra abiye kıyafetlerinde siyah rengi çok seviyor. Elbiselerde desen kullanmak yerine daha düz kumaşlar seçerken, iddiasını seçtiği renkler ile gösteriyor. Fuşya ve mor elbiseler yaz sezonu için kullandığı en yaygın parçalardandır. Ayrıca sarı saçlarına çok yakıştığını düşündüğü renk olan kırmızı da kullanmayı sevdiği renkler arasındadır. Paris Hilton modası için cesaretli ve iddialı seçimler çok fazla önem taşımaktadır.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ