Payoneer nedir?

Payoneer nedir?
Makaleyi Oylamak İstermisiniz
[Toplam: 0 Average: 0]

Payoneer kart, tıpkı Paypal gibi kullanılabilen bir uluslararası ödeme sistemidir. Bu sisteme kayıt olduğunuzda ABD uzantılı olarak bir hesap açılıyor ve ön ödemeli Mastercard doğrudan adresinize gönderiliyor. Dünyaca çok önem arz eden bir ödeme sistemi olmasından dolayı, özellikle uluslararası satışlar yapıyorsanız bu sistem tam da sizlere göre olacak! Mastercard bandrollü olan tüm ATM’lerden para çekmek oldukça basit!

Payoneer’in avantajları!

Payoneer kartın en temel avantajı, rakiplerine nazaran aldıkları düşük oranlı komisyondur! Ayrıca Paypal ve diğer yurtdışı ödeme kanalları gibi, ödemelerin aktarılma süreci de gecikmemektedir. Firmalardan hiç sorun yaşamadan ödeme almanızı sağlayacak olan bu sistem türü, yıllık kullanım ücreti olarak kitlelerden 30 Dolar arasında bir ücret talep etmektedir.

Payoneer kart alabilmek için öncelikle sisteme giriş yapmalı ve buradan üyelik oluşturmalısınız. Doğru adımları tamamladıktan sonra sistem sizlere Türkçe anlatı ile beraber bir üyelik sunacaktır. Bununla beraber ön ödemeli olan Mastercard tarafınıza 15 ila 20 iş günü içerisinde ulaştırılacak. Kartınız geldikten sonra da hesabınıza giriş yaparak Payoneer kartınızı etkinleştirebilirsiniz.

Payoneer ile ödemeler nasıl alınıyor?

Ödeme alacağınız herhangi bir firmaya Payoneer bilgilerinizi (şifre hariç!) verebilirsiniz. Bu sayede karşı taraf sizlere doğrudan ödeme yapabilir! Fakat firmanın da Payoneer kullanması gerekmektedir aksi halde sizlere ödeme geçememektedir. Zira günümüzde artık pek çok e-ticaret sitesi, reklam firmaları, SEO ve web site tabanlı çalışan kişiler Payoneer kart sahibi olmaya başlamıştır!

UYARI: Bu yazının tüm hakları BilgiliYazar.com'a aittir. "www.bilgiliyazar.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ