Siberalem Sohbet Nedir?

Siberalem Sohbet Nedir?

Siberalem Sohbet Nedir? Siberalem “ebi” isimli bir firma tarafından tasarlanan bir tanışma sitesidir. 2000 yılında kurulmuştur. Bu sitede yaklaşık 2 milyon insan vardır Siteye kayıt olan tüm profiller editörler tarafından kontrol edilir. Sitenin amacı evlilik ya da arkadaşlık kurmaktır. Diğer sitelerden farklarından bir tanesi de üye sayısının çok fazla olmasıdır diğeri de Türkiye’deki ilk arkadaşlık sitesi olmasıdır. Ücretli bir sitedir. Ücretli olmasının avantajlarından birisi de ciddi bir site elde edilmiştir. Gerçekten evlenmek ya da sevgili olmak istemeyen kimse siteye üye olmayacaktır. Bir de telefon numarası vermeye gerek yoktur telefon olmadan da bu siteden mesajlaşılabilir. Bu siteyi bilgisayar ile kullanabileceğimiz gibi aynı zamanda android ve iOS işlemcilerinden de indirerek günün her saati her ortamda giriş yapabiliriz.

Üyelik İçin

Öncelikle ÜYE OL tonuna basmak gerekiyor. Ardından cinsiyet, yaş, kilo, e-posta ve şifre gibi gerekli alanları doldurmak gerekiyor. Üye olduktan sonra ilgi çekici bir profil fotoğrafı ve güvenilir ve gerçek bilgileri anlatmak gerekiyor. Yine aynı şekilde fotoğraflar da önce editörler tarafından kontrol ediliyor ardından onaylanırsa eklenebiliyor. Müstehcen ya da yüzünüzün belli olmadığı fotoğraflara izin verilmiyor. Verilen bilgiler çok önemli çünkü bilgi verdikçe sistem dize uygun profilleri göstermeye başlıyor. Yani ne kadar çok bilgi verirseniz o kadar size uygun kişiler çıkacaktır. Örneğin film izlemekten hoşlanan birisi iseniz size uygun film izlemekten hoşlanan kişileri bulmaktadır. Giriş yaptıktan sonra çıkan adaylar içinden kullanıcı adına tıklayarak kişiyi ve bilgilerini görebiliyoruz.

Canlı Sohbet

Canlı sohbet özelliği ile ekranın sağ alt köşesinde bir açılır pencere var buradan beğendiğimiz kişilere mesaj gönderebiliriz. Ancak gönderdiğimiz mesaj ilgi çekici olmalı çünkü aynı günde, aynı kişiye birçok mesaj gelecektir bu yüzden onun fark etmesini sağlamak lazım.

Hadi o zaman sizde evlenmek ya da sevgili olmak istiyorsanız bir an önce bu büyük tanışma portalını indirin. Beyaz atlı prensinizi ve sarı saçlı prensesinizi belki de buradan bulacaksınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ