Türkiye’nin İlk Yerli Antivirüs Programi: Chomar!

Türkiye’nin İlk Yerli Antivirüs Programi: Chomar!
Makaleyi Oylamak İstermisiniz
[Toplam: 0 Average: 0]

Mersin’de, 10 kişilik bir ekibin ürettiği ve altın sertifikaya sahip olan anti virüs programı Chomar, Türkiye’nin bu zamana kadar kazandırılmış ilk yerli ürünü olarak göz doldurmaktadır. Genel olarak anti virüs denildiği vakit Avast, Esed 32, Kaspersky, AVG, Avira gibi markalar akla gelmektedir.

3 yıllık çalışmanın ardından kazandırılan Chomar anti virüs, bireysel ve kurumsal olarak iki ayrı paketi ortaya çıkartıyor. Bu anti virüs programı, Zero-Day Attack olarak adlandırılan saldırılara karşı hemen önlem alabiliyor ve aynı zamanda eBilge Teknoloji Sanayi ve Ticaret A.Ş tarafından destekleniyor. Güvenli dosya silme aracı da barındıran bu sistem türü, sizlere bu alanda kolaylıkla bir kullanım etabı sağlamaktadır. Chomar Antivirüs programı, şimdiden birçok yerli tarafından ilgi ve alaka görmeye başladı!

Mobil uygulama olarak da tasarlandı!

Chomar Antivirüs ve Chomar Internet Security olmak üzere iki farklı yazılım ve mobil uygulaması ile beraber kendini ön plana çıkarttı. Alanında pek çok faydası bulunan bu sistem, %99,9 gücünde ki bir Trojana karşı bile savaş açabiliyor ve bilgisayar yetkilerini teslim etmiyor. Chomar, 33 Antivirüs yazılımında yer alan, TrendMicro ve 360 gibi dünyaca ünlü bilinen antivirüslerin dahi alamadığı OPSWAT Altın Sertifikaya sahip!

Chomar Antivirüs, yakın zamanda Türkiye’nin en çok rağbet görecek ve satacak ürünleri arasında şimdiden gösterilmeye başlandı bile! Lisans satın almak için kendi web sitesine yönelebilir veya ürünün 15 günlük ücretsiz demosunu kullanabilirsiniz.


UYARI: Bu yazının tüm hakları BilgiliYazar.com'a aittir. "www.bilgiliyazar.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ