WhatsApp Hesap Silme Nasıl Yapılır?

WhatsApp Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Whatsapp hesap silme özelliği kullanıldığında akıllı telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızda bulunan tüm kullanıcı listenizi, gruplarınızı, mesajlarınız, medya ve yedekleme geçmişinizde de silinmiş olur.

Whatsapp Hesap Silme Nereden Yapılır?

Telefonunuzdan veya tablet bilgisayarınızdan Whatsapp’ı açın ve Seçenekler > Hakkında > Hesap Bilgileri > Seçenekler > Hesabı Sil seçeneğine gelerek ardından ülke kodunuzu ve Whatsapp’a kayıtlı bulunduğunuz telefon numaranızı girin. Son olaraksa Devam Et veya Onay Veriyorum u seçerek hesabınız silinir.

Whatsapp Hesap Silme İşlemi Geri Alınabilir Mi?

Whatsapp ı sildikten sonra bu işlem artık geri alınamaz. Tüm medya öğeleriniz ve kullanıcı öz geçmişiniz silinir, bu yüzden de Whatsapp da yapılan kalıcı silme işlenmeleri geri alınamaz.

Whatsapp Nedir?

Whatsapp 2010 yılında piyasaya sürülmüş akıllı telefonlar ya da tablet bilgisayarlar üzerinden internet üzerinden kullanıcılarının şifreli mesajlaşmalarını sağlayan ve Türkiye de en çok kullanılan mobil mesajlaşma uygulamasıdır.

Whatsapp Özellikleri Nelerdir?

Whatsapp, kullanıcılarının İnternet aile fertleri, arkadaşları ile ücretsiz olarak tek – grup sohbeti etme imkanı sağlayan bir mobil uygulamadır. Whatsapp ile İnternet üzerinden sesli veya görüntülü arama yapabilir, durum güncellemelerini anlık olarak paylaşabilir ve kişisel profilinizi oluşturabilirsiniz. Whatsapp grup sohbeti etme imkanı ile kişisel veya iş arkadaşlarınızda aynı anda en fazla 250 kişiyle grup sohbeti kurabilirsiniz, kurduğunuz ya da yöneticisi olduğunuz gruba isim verebilir, değiştire bilir, sessize alabilir veya uygulamadan almak istediğiniz bildirimleri kişisel tercihlerinize göre düzenleyebilirsiniz. Ses kaydetme özelliği ile yazamadığınız veya yazamayacak durumda olduğunuz mesajlarınızı sesli mesaj yolu ile iletebilirsiniz. Akıllı telefon ve tablet bilgisayarınızda bulunun Whatsapp uygulamanızdaki tüm sohbetlerinizi kolay bir şekilde senkronize edebilirsiniz bu sayede kendi tercih ettiğiniz aygıt ile uygulamayı kullanmaya devam edebilirsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ