Yakışıklı Olmanın Yolları 15 Yaş

Yakışıklı Olmanın Yolları 15 Yaş

Yakışıklı Olmanın Yolları 15 Yaş başlıklı bu yazımızda yakışıklı olmak isteyen gençlere önemli tavsiyelerde bulunacağız. Yakışıklı olma yolunda önemli adımlar atmak isteyenler mutlaka bu yazımızdaki tavsiyeleri dikkatli bir şekilde incelemedirler…

Yakışıklı Olmanın Yolları 15 Yaş

1- Düzenli Spor Yapın

Yakışıklı olmanın yolları 15 yaş tavsiyeleri arasında en çok üzerinde durduğumuz tavsiye düzenli spor yapmak gelmektedir. Düzenli spor yapan bir genç hem ideal kilosunu koruyabilecek hem de özgüvenli bir duruş sergileyerek karşı cinsi rahatlıkla etkileyebilecektir.

2- Ütülü Kıyafetler Giyin

15 yaşlarındaki gençler maalesef giyim kuşamlarına çok fazla özen göstermemektedirler. Eğer ki jilet gibi kıyafetler giyerseniz kız arkadaşlarınız tarafından çok kolay bir şekilde fark edilebileceksiniz.

3- Taze Besinler Tüketin  

15 yaşındaki gençlerimizin en çok yakındığı durumların başında sivilceler gelmektedir. Sivilceler ise yakışıklı olmanın önüne geçmektedir.  Sivilce çıkmasını istemeyen gençlerimize yakışıklı olmanın yolları arasında taze besinleri tüketmelerini tavsiye ediyoruz.

4- Yeterli Uyuyun

Az uyuyorsanız veya fazla uyuyorsanız yakışıklı olma gibi bir şansınızın olmayacağını hatırlatmak isteriz. Bunun için mutlaka 8 saatten az veya fazla uyumamanızı tavsiye ediyoruz.

5- Sigara İçmeyin

Genellikle 15 yaşındaki gençlerimiz büyüklerine özenerek sigara içerler oysa sigara içmek cilt sağlığına ve kötü kokmaya sebebiyet vermektedir. Yakışıklı olmanın yolları arasında yer alan sigara içmeyin tavsiyemizi dikkate almanızı tavsiye ediyoruz.

6- Bol Bol Su İçin

Yakışıklı olmak isteyen bireyler cilt sağlığına mutlaka önem vermelidirler. Cilt sağlığına önem vermenin yolu da bol bol su içmekten geçmektedir. Günde en az 2,5 Litre su içerek sağlıklı bir cilt yapısına sahip olabilirsiniz.

7- Güzel Kokun

Yapılan araştırmalarda güzel kokan erkeklerin karşı cinste farklı duygular uyandırdığı gözlemlenmiştir. Yakışıklı olmak istiyorsanız mutlaka güzel kokmaya özen gösterin.

8- Düzenli Tıraş Olun

Yakışıklı olmanın yolları 15 yaş tavsiyeleri arasında belki de en önemlisi düzenli tıraş olmak gelmektedir. Çünkü 15 yaşındaki gençlerimizde sakallar yeni yeni çıkmaya başladığından yüzde çıkan sakalların birçoğu tüy şeklinde olmaktadır. Bu durumda oldukça kötü bir manzaranın ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Yukarıda saymış olduğumuz yakışıklı olmanın yolları 15 yaş tavsiyelerini uygulamanız halinde karşı cinsi etkilemek için önemli adımlar atabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.  Bir sonraki yakışıklı olmanın yolları ile ilgili yazılarımızda görüşmek dileğiyle…

Önerilen Yazı >> KENDİMİ NASIL YAKIŞIKLI YAPABİLİRİM


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ