Yakışıklı Olmanın Yolları 17 Yaş

Yakışıklı Olmanın Yolları 17 Yaş

Birçok yazımızda birçok yaştan erkeğe tavsiyeler vermiş olduğumuz gibi Yakışıklı olmanın yolları 17 yaş başlıklı bu yazımız ile de 17 yaşındaki gençlerimize önemli tavsiyelerde bulunacağız…

Yakışıklı Olmanın Yolları 17 Yaş

Yakışıklı olmak genç erkeklerin en büyük hayalidir. Bu amaca ulaşmak istemenin tek sebebi ise karşı cinsi etkileyebilmektedir. 17 yaşında olup da âşık olduğu istediği bayanı etkilemek kim istemez ki…

Bilgiliyazar.com ekibi olarak bu amaçla siz değerli ziyaretçilerimize yakışıklı olmanın yolları 17 yaş tavsiyelerinin neler olduğunu aktaracağız. Böylelikle 17 yaşındaysanız yakışıklı olmak adına önemli bilgiler edinebileceksiniz.

Lafı çok fazla uzatmadan yakışıklı olmanın yolları 17 yaş tavsiyelerinin neler olduğunu aktaralım…

1- Bol Bol Kitap Okuyun

Yakışıklı olmak sadece görsellik ile olmamaktadır. Yakışıklı olup da söyledikleri tutarız olan insanlar çok itici görünebilmektedir. Bu nedenle konuşma yeteneğinizi geliştirmek ve tutarlı davranışlar sergilemek içi bolca kitap okumanızı tavsiye ediyoruz.

2- Kızlar İle Arkadaş Olmayı Öğrenin

Kızlar ile arkadaş olmayı öğrenmeniz yakışıklı olma yolunda önemli bir adım atmanızı sağlar. Çünkü kızlar ile arkadaşlık kurabilirseniz onların nasıl bir erkek tipinden hoşlandığını öğrenebilirsiniz.

3- Giyiminize Dikkat Edin

Giyiminize dikkat ederek 17 yaşında olan birçok erkekten kolaylıkla sıyrılabilirsiniz. Gerekirse her gün ütülü jilet gibi kıyafetler giymelisiniz. Ortama göre giyinmek çok önemlidir. Mesela her gün düğüne gider gibi giyinmek sizi yakışıklı değil komik gösterir.

4- Olgun Görünmeye Çalışın

17 yaşındaki bir erkeğe olgun ol demek biraz abes kaçabilir fakat olgun değilseniz dahi olgun görünmeye çalışarak yakışıklı olma yolunda önemli bir mesafe kat edebilirsiniz.

5- Yeteneklerinizi Gösterin

Eğer ki 17 yaşındaysanız kızları etkilemek biraz daha kolay olabilmektedir. Yaşıtlarınızda olmayan bir takım yeteneklerinizi göstererek kızların gözünde yakışıklı statüsüne yükselebilirsiniz.

Yakışıklı olmanın yolları 17 yaş tavsiyeleri yukarıda gördüğünüz gibi görselliğe göre değil davranışlarınıza göre şekillenmektedir. Sizde yukarıda saymış olduğumuz yakışıklı olmanın yolları 17 yaş tavsiyeleri ile yakışıklı olabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Yakışıklı olmanın yolları 17 yaş tavsiyeleri ile sizde hayallerinize rahatlıkla ulaşabileceksiniz. Yakışıklı olma yolları ile ilgili daha fazla yazı okumak için bizleri takip edin…

YAKIŞIKLI OLMANIN YOLLARI UZMAN TV

 YAKIŞIKLI OLMANIN YOLLARI 15 YAŞ

KENDİMİ NASIL YAKIŞIKLI YAPABİLİRİM 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ