Yakışıklı Olmanın Yolları Erkek

Yakışıklı Olmanın Yolları Erkek

Yakışıklı olmanın yolları erkek olan bireylerin en çok aradığı konuların başında gelmektedir. Rakiplerinden sıyrılmak isteyen birçok erkek yakışıklı olmanın yollarını keşfederek bayanların ilgisini çekmeyi arzular…

Yakışıklı Olmanın Yolları Erkek

Her erkeğin arzusudur bayanların ilgisini çekmek. Özellikle ergenlik çağındaki bireylerin bu konuda kendilerini geliştirerek arzu ettikleri karşı cinsi etkilemeye çalışırlar. Görsellik insanoğlu için önemlidir. Bunu bilen erkekler yakışıklı olmanın yolları erkek gibi cümleler ile arama motorlarında istediklerini bulmaya çalışırlar.

Kimi zaman bu aramalar sonucunda istenilen sonuç bulunabilirken, kimi zamanda boş laflar ile donatılmış içerikler ile karşılaşmaktadırlar. Bizlerde bu amaçla nitelikli bir yazı dizisi ile yakışıklı olmanın yolları erkek başlığı altında güzel bir yazı hazırladık sizlere. İşte Yakışıklı olmanın yolları Erkek

1- Sakal Bırakın

Sakal bırakarak olgun ve yakışıklı bir erkek olmayı başarabilirsiniz. Yapılan birçok araştırmada sakallı erkeklerin sakalsız erkeklere nazaran daha çekici bulunduğu gözlemlenmiştir.

2- Her Gün Duş Alın

Her gün duş almak yakışıklı olmak isteyen erkeklerin uygulaması gereken en önemli tavsiyedir. Çünkü erkek doğası gereği bayanlara nazaran daha çok terler. Bu durumda doğal olarak düzenli bir şekilde banyo yapmayanların kötü kokmasına neden olabilmektedir. Her gün duş alarak farklılık yaratabilirsiniz.

3- Dişlerinizi Her Gün Fırçalayın

Dişler yakışıklı olmanın yolları Erkek için vazgeçilmez unsurlar arasında yer almaktadır. Diş bakımına özen gösteren bir erkek rakiplerinden her daim bir adım öne çıkacaktır.

4- Özgüvenli Olun

Yakışıklı olmak istiyorsanız özgüvenli bir duruş sergileyin. İnternette birçok sitede özgüvenli duruş nasıl sergilenir gibi video ve yazılara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bizlerde sonraki yazılarımızda özgüvenli bir duruş nasıl olmalıdır gibi bir yazı ile karşınıza çıkacağız.

5-  Gülümseyin

Gülümseyin. Ağırbaşlı bir duruş sergilemek için gülümsemeyen birçok erkek vardır. Sakın bu hataya düşmeyin. İçten bir gülümseme yakışıklı olma yolunda size önemli bir avantaj sağlayacaktır.

6- Kilonuza Dikkat Edin

Kilonuza dikkat ederek yakışıklı olma yolunda önemli bir mesafe kat edebilirsiniz. Bayanlar ideal bir kiloya sahip olan erkekleri daha çekici bularak onlara daha fazla yakınlaşmaktadırlar.

7- Tabanı Yüksek Ayakkabılar Giyin

Kısa boylu erkeklerin en çok yaptığı yanlışların başında tabanı alçak ayakkabılar giymek gelmektedir. Kısa olan boylarını böylelikle daha kısa göstererek karşı cinsi etkileme gibi bir şansları var ise de ortadan kaldırmaktadırlar.

8- Çok Dar veya Çok Bol Kıyafetler Giymeyin

Çok dar veya çok bol kıyafetler giymemeye özen gösterin. Kaslı olduğunu düşünen erkekler çok dar kıyafetler giyerek daha yakışıklı olacaklarını sanırlar fakat durum hiçte öyle değildir.

9- Yediklerinize Dikkat Edin

Taze besinler tüketmeye özen gösterin. Aşırı yağlı yiyeceklerden uzak durun. Bu tavsiyemizi dikkate alırsanız yakışıklı olma yolları erkek tavsiyeleri ile çok daha kolay sonuca ulaşmayı başarabilirsiniz. Taze yiyecekler cildinizi daha sağlıklı gösterir.

10- Sigara İçmeyin

Sigara cildin çok kısa sürede kırışmasına neden olmaktadır. Aynı zamanda sigara içen bir insanın cildi mat bir görünüme kavuşur.

11- 8 Saat Uyuyun

Yakışıklı olmanın yolları erkek tavsiyeleri arasında en önemlisi olarak gösterebileceğimiz 8 saat uyuyun maddesidir. Uyumak tüm organları dinlendirdiği için yakışıklı olmak isteyenlerin bu maddeye büyük önem göstermesini öneriyoruz.

12- Spor Salonuna Gidin

1 taşta iki kuş vurmak istiyorsanız spor salonuna gidin. Çünkü hem vücut olarak yakışıklı olabilecek bir kıvama gelebileceksiniz. Hem de karşı cinsle daha kolay bir şekilde yakınlaşabilecek bir ortam yakalayabileceksiniz.

13- Gülümseyin

Somurtkan birisine hiç kimse şuana dek yakışıklı dememiştir. Bu yüzden yakışıklı olma gibi bir amaç taşıyorsanız mutlaka gülümseyin…

Böylelikle yakışıklı olmanın yolları erkek tavsiyeleri neler olduğunu aktardık. Bir sonraki yakışıklı olmanın yolları ile ilgili yazılarımıza görüşmek dileğiyle…

Önerilen Yazı >> Kendimi Nasıl Yakışıklı Yapabilirim 


UYARI: Bu yazının tüm hakları BilgiliYazar.com'a aittir. "www.bilgiliyazar.com" biçiminde aktif bağlantı verip açık kaynak göstererek içerik kullanılabilir. Açık kaynak göstermeden yapılan alıntılar için yasal takip başlatılacaktır. ©
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (LÜTFEN YAZIYA OY VERİNİZ)
Loading...
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    aşkımmmmmmmmmmm

BİR YORUM YAZ