Yakışıklı Olmanın Yolları

Yakışıklı Olmanın Yolları

Bu yazımızda siz değerli okurlarımıza yakışıklı olmanın yolları neler olduğunu aktaracağız. Umarız erkek okurlarımıza bu yazımız faydalı olur…

Erkekler doğuştan etkili olmayan bir yapıya sahip olsa da sonradan bir erkeğin aşağıda sayacak olduğumuz tavsiyelerimizi dikkate alması sonucunda yakışıklı olabilme ihtimali vardır. Nasıl ki çirkin kadın yoktur bakımsız kadın vardır söz kadınlar arasında meşhursa aynı şekilde çirkin erkek yoktur bakımsız erkek vardır sözümü erkekler arasında da yaymalıyız. Lafı fazla uzatmadan yakışıklı olmanın yolları nelermiş hemen maddeler halinde sıralayalım.

Yakışıklı Olmanın Yolları

1- Spor Yapın

Yakışıklı olmak isteyen bir erkek mutlaka hayatının merkezine sporu yerleştirmelidir. Aksi takdirde yakışıklı olma gibi bir durumu hiçbir zaman olmayacaktır. Geniş omuzlar, dik duran bir vücut yapısı hemen hemen her kadını kendine hayran etmek için önemli özelliklerdendir.

2- Yediğinize İçtiğinize Dikkat Edin

Yediğinize içtiğinize dikkat etmek de oldukça önemlidir. Sağlıklı besinler tüketerek cildin daha canlı ve pürüzsüz olmasını sağlayabilirsiniz.. Ayrıca ideal kilonuzu bu sayede her daim korumayı başarırsınız.

3- İdeal Kilonuzun Dışına Çıkmayın

Yakışıklı olmanın yolları arasında ideal kilonuzda olmakta yer almaktadır. Mesela benim boyum 1.70 ideal kilom 66 fakat ben şuanda 85 kiloyum  demek oluyor ki hiçbir şekilde etkileyici bir görünüme sahip değilim. İnternet üzerinden ideal kilonuzu ölçebilecek birçok site mevcuttur.

4- Her Gün Duş Alın

Yakışıklı olmak isteyen erkekler mutlaka düzenli bir şekilde duş almalıdır. Düzenli alınan duş cildi güzelleştirdiği gibi temiz bir görünümde kazandırmaktadır.

5- Gülün Ama Yeri Geldiğinde

Yakışıklı olma yolları arasında gülümsemek önemli bir faktördür fakat her dakika gülmek pekte doğru karşılanmamaktadır. Gülün ama yeri geldiğinde gülün.

6- Uygun Saç Modelinizi Bulun

Uygun saç modelini bulmak yakışıklı olmak için temel özellikler arasında yer almaktadır. Kafa yapınıza göre uygun saç modelinizi bularak etkileyici bir görünüme kavuşabilirsiniz. Popüler diye bir saça modelini denemeyin kafanıza hangisi uyuyor ise o saç modelini uygulayın.

7- Özgüvenli Bir Duruş Sergileyin

Ne kadar yakışıklı olursanız olun eğer ki özgüvenli bir duruşa sahip değilseniz hiçbir bayanı etkileyemezsiniz. Çevrenizde görmüşsünüzdür yakışıklı olmayıp güzel bayanlar ile çıkan erkekleri. İşte bu erkeklerden farkınızı öne çıkarmak için özgüvenli bir duruş sergilemelisiniz. Bu konuda yine internetten araştırma yaparak önemli bilgiler edinebilirsiniz.

8- Hitabet Yeteneğinizi Geliştirin

Yukarıda belirttiğimiz gibi yakışıklı olma yolları arasında fiziksel görünüş kadar özgüvenli duruş ve hitabet yeteneği yani konuşma yeteneği gelmektedir. İki kelimeyi bir araya getiremiyorsanız kızları etkilemek gibi bir şansınızın olmadığını rahatlıkla söyleyebilirim. Yakışıklı olmanın yolları arasında hitabet yeteneği bana göre en önemli özellikler arasında yer almaktadır.

Bu şekilde siz değerli okurlarımıza 8 maddede yakışıklı olmanın yolları neler olduğunu aktardır. Bir başka önemli yazılarımızda görüşmek üzere…

Öneri >> Başarılı Olmak İçin İzlenmesi Gereken Yollar Nelerdir?


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ