Yeni Nokia 3310 Özellikleri! Satış Fiyatı ve Ne Zaman Tanıtılacak?

Yeni Nokia 3310 Özellikleri! Satış Fiyatı ve Ne Zaman Tanıtılacak?

Bir zamanların efsane olmuş cep telefon modeli Nokia 3310 yenilenen tasarımı ile kullanıcılar ile buluşmaya hazırlanıyor. Cep telefon modeli şuan üretilmemesine rağmen Amazon gibi büyük sitelerde hala satılmaya devam ediyor. Büyük satış rakamlarına ulaşmış olan cep telefon modelinin üretiminin ardından tam 17 yıl geçmiş olmasına rağmen hala birçok kişi tarafından aktif olarak kullanılıyor. Durumun farkında olan Nokia yeni bir atalım yaparak belki de eski günlerine dönmeye hazırlanıyor. Yeni telefon modeli Nokia 3310 eklenen özellikler ile çağın koşullarına uygun olarak üretilmesi bekleniyor. Kullanıcılar tarafından en çok merak edilen konuların başında Nokia 3310 özellikleri ve Nokia 3310 satış fiyatı ne kadar olacağı konuları yer almaktadır. Yaptığımız ön araştırma ve basına sızan bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. İşte yeni Nokia 3310 Özellikleri Ve Satış Fiyatı;

Yeni Nokia 3310 Özellikleri

Yenilenen özellikleri piyasaya sunulmaya gün sayan yeni Nokia 3310 modelinde Windows Phone 8 İşletim sistemine sahip, 41 megapiksel PureView kamera ve 3 inç ClearDiamond WXGA (1280×768 piksel) ekranın olması bekleniyor. Nokia tarafından henüz tam tanıtımı yapılmayan sadece kısa bir videosu yayınlanan cep telefon modeli eskisi gibi oldukça sağlam ve uzun süre şarjı giden model olmayı sürdürecek. Ayrıca modele eklenen yeni özellikler arasında USB bağlantısı ve yeni selfie kamerası yer alıyor.

Yeni Nokia 3310 Fiyatı

Bir zamanların efsane modeli olan Nokia 3310 yine cep yakmayacak fiyatlardan satışa sunulacak. Yıllarca kullanılabilir ve şarjında uzun gitmesi gibi özelliklerinden tercih edilen cep telefon modeli 228 TL’den satılması bekleniyor.

Yeni Nokia 3310 Ne Zaman Tanıtılacak?

Yeni Nokia 3310’nun tanıtımının yakın zamanda yapılacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde yapılması bekleniliyor.

 


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ